Dana Raunerová

Autorské texty

EN TEN TYKY

D.R.

EN TEN TYKY

 

EN TEN TYKY, EN TEN TKY,

ČERT VYLETĚL  Z ELEKTRIKY.

NEMĚL ČERVENÉ, MĚL ZELENÉ OČI A ŽLUTÉ NOHAVICE A MÍSTO ŠLÍ HÁĎÁTKA DUHY, OCÁSKY MÁJOVÝCH KOŤÁTEK - KOČIČEK PRO ŠTĚSTÍ - S KOŽÍŠKEM PO MLÍČKU, MEDU, SKOŘICI A PO KABÁTCÍCH KRTKŮ.

 

NEDÁ SE TU PSÁT! I KDYŽ TOPENÍ HŘEJE, SVĚTLO SVÍTÍ, PRAČKA PERE, HLAVA MYSLÍ A RUKA JE PŘI SÍLE.

NA STOLE MÁ SVOJI DŽUNGLI ROZÁRKA - SLEČNA MICI ANGORA - TYPICKÁ DVOUMĚSÍČNÍ MÁJOVKA. LUMPICE LUMPATÁ, CHLUPICE CHLUPATÁ! ĎÁBLICE ĎÁBLATÁ, DIABOLKA A NEZŘÍZENĚ ŘÍZENÁ STŘELA. KDYŽ NEKOUŠE DO TUŽKY, TETUJE MI RUCE, TVÁŘE A KRK SADOU JEHEL S VÝKONNOSTÍ HEJNA PYRANÍ , A NEZMĚNÍ-LI SE V TÉ BITVĚ NA OSTŘÍ KORDŮ V PŘEDOUCÍ CHLUPATÉ KLUBÍČKO NA MÉM ZÁTYLKU S VÝHŘEVNOSTÍ JEDNOHO AŽ DVOU KVĚTNOVÝCH SLUNCÍ, NENAPÍŠU ANI SLOVO.

 

TAK. TEĎ MŮŽU. VRNÍ, HEDVÁBNĚ HŘEJE A DŮRAZNĚ SMÍŘLIVĚ OLIZUJE SVÝM ČERVÁNKOVÝM ŠMIRGLJAZÝČKEM VŠECHNY RANKY, DRÁSANCE, ŠKRÁBANCE A JINÉ SVÉ ČERSTVÉ VZKAZY DO ŽIVÉHO, CO MI TVOŘÍ NÁHRDELNÍK PO ZUŘIVÝCH LITERÁRNÍCH ÚTOCÍCH JEJÍ NEKOMPROMISNÍ TLAMKY. DRHNE JE RŮŽOVĚ A DO RŮŽOVA. LÉČÍ!

LÉČÍ MĚ VE SVÉM HLUBOKÉM KOTĚCÍM SPÁNKU A SKRZE MĚ TAK CELÝ SVĚT. UŽ V TOM LÍTÁM. PROPADÁM SE DO NARKOTICKÝCH MDLOB. RUKA JEŠTĚ STIHLA ZARAZIT PÁD OMÁMENÉ HLAVY NA BOROVICOVOU DESKU STOLU. PROBÍHÁ LÉČBA PŘILOŽENOU KOČKOU. PROBÍHÁ LÁSKA PŘILOŽENOU KOČKOU, PROBÍHÁ I MNOU. PROUDÍ TÍM BEZDRÁTOVÝM SPOJENÍM BEZBŘEHÁ ENERGIE.

GRGRGRGRGRGRGRGRGRGRGRGRGRGRGRGRGRGRGRGRGRGRGRGRGR……………………

 

MAU, ŇAU, PAUZIČKA, KONTROLA, STAČILO, ROZCVIČKA. CO O MNĚ PÍŠEŠ? NEOPISUJEŠ?

DOOOBRÝ,TOOO JÉÉÉ DOOOBRÝ, MRMRMRMRMRM…………………..POCHVALA - TŘIKRÁT OLÍZNOUT, PODAT TLAPKU SE ZATAŽENÝM JEHELNÍČKEM, ZÍVNOUT PŘELÍBEZNĚ LOSOSOVĚ DO SVĚTLA LAMPY, PŘITULIT SE!

JSEM ZKRÁTKA NĚŽNÁ! DRÁPKY? ŠAVLE ZOUBKŮ? TO NEZNÁM. JSEM TVOJE MÁJOVÁ ROZÁRKA A ASI BUDU ZASE SPÁT. NESVIŤ MI DO OČÍ! SNAD NA ZÁDÍČKA. TO BY ŠLO, TO JO. ÁLÉ -  JEŠTĚ TI PŘECE JEN TROCHU OKOUŠU ZÁPĚSTÍ A POŽVEJKÁM KŮŽI MEZI PALCEM A UKAZOVÁČKEM. TO MĚ BERE. LEPŠÍ NEŽ DUDLÍK.

A TAKY PROTO, ABY SES PROBRALA. SPÁT JDU JÁ. TY O MNĚ JEŠTĚ NĚCO ÚŽASNÉHO PIŠ!

 

NASTARTUJE NA ZÁHADNÉM MÍSTĚ UMÍSTĚNÝ MOTŮREK A MRŮMRŮMRŮMRŮMRŮ……..

JAKO KDYŽ SE V MLÝNKU MELE MASO - TAK NĚJAK TO SVŮDNĚ MĚKCE KŘUPAVĚ GRGRGR….. ZNÍ!

A ENERGIE VE VŠECH BARVÁCH DUHY PROUDÍ NEVIDITELNÝM VEDENÍM SKRZE MĚ, SKRZE ŽIDLI, PODLAHU, CESTAMI SPODNÍCH VOD AŽ K MOŘI NĚKDE NA JIHU, AŽ K NĚKOMU, KDO SI JE STOPROCENTNĚ JISTÝ, ŽE ZA VŠECHNO MŮŽE JEN SLUNCE.

GRGRGRGRGRGRGRGRGRGRGRGRGRG…………………………………………………………………………………………………….


Podpis Dany Raunerové